V košíku máte:

0 ks

za 0 Kč

 
Najděte produkt

Zadejte název:

nebo klikněte na první písmeno názvu:

 
 
 

Ochrana osobních údajů

Informace o ochraně osobních údajů

Ochrana osobních údajů zákazníka jako fyzické osoby je upravena zákonem č.101/2000 Sb.o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, a  nařízením Evropského parlamentu 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováváním osobních údajů.

Zákazník souhlasí se zpracováním následujících osobních údajů, které jsou nezbytné pro  účely plnění kupní smlouvy: Jméno a příjmení, dodací adresa, fakturační adresa, telefon, e-mail, položky objednávky, datum registrace, data objednávek. Data zpracováváme pro účely dodání objednaného zboží/služeb a vyřízení případných reklamací. Osobní údaje, jejichž zpracování je prováděné na základě plnění smlouvy, uchováváme po dobu 5 let.

Zákazník souhlasí se zpracováním osobních údajů prodávajícím pro účely realizace práv a povinností z kupní smlouvy a pro účely zasílání informací a obchodních sdělení až do doby, než písemně odvolá svůj souhlas s tímto zpracováním. Kromě údajů nezbytných pro přepravu zboží nebudou osobní údaje bez jeho předchozího souhlasu předávány třetím osobám.